Bets10 Para Çekme
bets10 bets10 belge para çekme

Bets10 Para Çekme

Bets10 Para Çekme
Bets10 Para Çekme

Bets10 Para Çekme hakkında ki bu faydalı yazımız sayesinde artık o forum  bu forum aramaya gerek yok, hatta ve hatta telaşa da gerek yok. Bu yazımızda para çekme detayları hakkında faydalı bilgileri bulabileceksiniz.

Para çekme talebim ne zaman onaylanır?

Bir para çekme talebi alındıktan en geç 24 saat sonra finans departmanımız tarafından işleme alınmaktadır. Tüm işlemlerin sonuçları daha sonra SMS ve eposta ile kullanıcılarımıza bildirilmektedir.

Banka havalesi ile nasıl para çekilir?

Para çekme sayfasında bulunan “BANKA HAVALESİ” bölümünden, havale yaparak paranızı çekebilirsiniz. Bu bölüme giriş yaptıktan sonra sayfadaki ilgili boşlukları uygun şekilde doldurarak para çekme talebinizi verebilirsiniz.
Havale sayfasında sırasıyla banka şubenizin ismini, TL IBAN numaranızı ve Euro IBAN numaranızı girmeniz gerekmektedir.. Eğer bir Euro hesabınız yoksa, internet bankacılığı hesabınızdan hemen Euro hesabı açabilirsiniz. Bankanızın müşteri hizmetlerinden de bu konuda yardım alabilirsiniz.
ÖNEMLİ NOTLAR
1) Sadece kendi hesabınıza havale ile para çekebilirsiniz. Farklı bir hesaba para çekmeniz durumunda, işleminiz ulaşmayacaktır.
2) TL ve Euro hesaplarınız farklı şubelerde açıldıysa, bu kısma TL hesabınızın ait olduğu şubeyi yazabilirsiniz.

Para çekme talepleri neden reddedilir?

Para çekme talebiniz finans birimimiz tarafınca kontrol edildikten sonra aşağıda belirtilen durumlardan biri nedeniyle red edilebilmektedir. Yapılan kontroller ve işlem hakkında karar sitemizin lisansını sağlayan Malta Gaming Authority’nin belirlemiş olduğu kurallar dahilinde alınmakta olup sitemiz müşteri deneyiminde mükemmeliyeti hedeflemektedir.
Onaylanmadan üst üste para çekme talebi verilirse, finans birimi bu işlemleri iptal edebilir. Bu nedenle iptal olan işlemlerin ait olduğu hesaplara aşağıdaki şekilde eposta gönderilir: “Şartlar ve Koşullar” sözleşmesindeki 2.4.1 maddesi gereğince herhangi beklemede olan bir talebiniz onaylanmadan ikinci bir çekim yapabilmeniz ne yazık ki mümkün değildir.”
Banka havalesi ile para çekme işlemlerinde, IBAN numaralarının yanlış yazıldığı finans birimi tarafından tespit edilirse bu işlemler iptal edilmektedir: “Banka havalesi ile çekim yapabilmeniz için hem TL hem de EURO hesaplarınızın olması ve bu iki hesaba ait IBAN numaralarını para çekme formunda hatasız olarak belirtmeniz gereklidir.”
Banka havalesi ile para çeken kullanıcılarımızdan ekstra belge talep edilebilmektedir. Eğer IBAN bilgilerinin doğruluğunu teyit etmek için bir belge istendiyse, para çekme talepleri iptal edilecektir.
Bakiyenizi para çekme alt limitine ulaştırmak için para yatırmanız ve bu yatırdığınız tutarın %50 si ile oyun oynmadan para çekmeniz Bets10 “Şartlar ve Koşullar” gereği yasaktır: “Eğer para yatırma işlemi yaptıktan sonra, bir kullanıcı yatırdığı tutarın yarısı ile oyun oynamadan para çekme işlemi yaparsa, işlemi iptal edilecekir.”
Zaman zaman finans birimi para çekmeye çalışan bir kullanıcımızın en güvenli ve en hızlı para çekebilmesi için yönlendirmelerde bulunabilir. Bu durumda finans birimi o kullanıcının var olan para çekme talebini iptal edip, doğru yöntemle çekim yapması için bilgilendirecektir.
Zaman zaman bir para çekme metoduna ait teknik bir sorun olabilmektedir. Bu tarz durumlarda o metotla geçici olarak para çekilememektedir. Eğer bir metotta teknik bir sorun varsa, işlemler finans birimi tarafından iptal edilip ve kullanıcılarımız bilgilendirilmektedir.

“Şartlar ve Koşullar” kısmında 2.3.2 nolu maddede belirtilen bir durumdan dolayı hesap bakiyeniz eksiye düştüyse ve de bekleyen bir para çekme talebiniz varsa, bu işleminiz finans birimi tarafından iptal edilecektir.

Bu faydalı bilgileri beğendiyseniz şimdi neden bir yorum yapmayasınız, mutlaka beğendim diye bir yorum yazmanıza gerek yok pek tabi ki, kafanıza takılan bir soru varsa yukarıda yazdığımız çok faydalı bilgilere göz atmadan direk sorunuzu aşağıda ki yorum formundan pek tabi ki sorabilirsiniz. Size çok ama çok çok kısa bir sürede cevap verebiliriz.